KOMPOZİT PANEL
24.12.2021

KOMPOZİT PANEL FİYAT   LİSTESİ

DEFOLU  KOMPOZİT PANEL  11,50 USD/ M2 + KDV

EURAMETAL ANA RENKLER 13,50 USD M2+KDV

EURAMETAL AHŞAP DESENLER 18,00 USD M2+KDV

AKPA RALLBOND ANA RENKLER 15,00 USD / M2 + KDV

AKPA DURABOND ANA RENKLER 20,00 USD / M2 + KDV

AKPA DURABOND AHŞAP DESEN 21,00 USD / M2 + KDV

SİGN BOND ANA RENKLER 15,00 USD / M2 + KDV

NATURALBOND 30X30 ANA RENKLER 20,00 USD / M2 + KDV

NATURALBOND 30X30 AHŞAP DESENLER 21,00 USD / M2 + KDV

NATURALBOND 40X40 ANA RENKLER 22,50 USD / M2 +KDV

NATURALBOND 40X40 AHŞAP DESENLER 24,00 USD / M2+ KDV

NATURALBOND 50X50 ANA RENKLER 24,50 USD / M2 +KDV

NATURALBOND 50X50 AHŞAP DESENLER 25,50 USD / M2+ KDV

ESKOM ALÜMİNYUM SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

Mustafa Kemal Paşa Mah Yıldırım Beyazıt Cad.

Köroğlu Sokak no:130/1A Avcılar / İSTANBUL

0 212 428 82 03

0 553 240 17 00

Kompozit Panel Nedir

Kompozit Panel Fiyat İki alüminyum levha arasına yerleştirilmiş polietilen tabakadan oluşan alüminyum kompozit paneller, günümüzde bina cephe giydirme sistemlerinden, reklam, tanıtım ve dekoratif amaçlı uygulamalara dek geniş bir yelpazede kullanım alanı bulmakta ve gün geçtikçe giderek artan bir eğilimle yaygınlaşmaya devam etmiştir.

Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde kullanılabilirliği alüminyum kompozit panelleri tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmiştir.

Kompozit Panel Nedir

Çalışma ısısı -50 Oc / +80 Oc / 100 derecelik ısı farkında genleşme 2,3 mm/m’dir
Alüminyum Kompozit Panel, her iki yüzeyi çeşitli kalınlıklarda (0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm) alüminyum arası non-toxic (çevre dostu) polietilenden oluşan, dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik film kaplı olan ve modern mimari yapılarda sıkça tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

Binaların kaplanmasında taş veya beton gibi malzemeler yerine Alüminyum Kompozit Panelleri’nin kullanılması binalara sıcak ve modern görünümler kazandırıyor. Bu sayede yepyeni ve temiz bir cepheye sahip olan binalar hem prestij kazanıyor, hem de bu binaların değerleri artıyor. Eski binalar da Alüminyum Kompozit Paneler ile kaplanarak yeni ve modern bir görünüme sahip oluyor.

Kompozit Panel Nedir

Alüminyum Kompozit Paneller
* Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü,
* Diğer cephe kaplama malzemelerine oranla daha hafif,
* Düzgün yüzeyli, darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklı,
* İşlenmesi kolay,
* Bakım ve temizliği kolay,
* Geniş renk seçeneğine sahip,
* Titreşim emme özelliğine sahip ve korozyona karşı dayanıklı.
Alüminyum Kompozit Panelleri’nin uygulamalarında renk kartelasında yer alan temel renkler standart olarak mevcut. Bunların yanı sıra belli bir miktarın üzerinde tüm RAL renklerinde, özel renk ve ölçülerde imal edilmesi mümkün. Granit ve ahşap deseni gibi özel seçenekler de bulunuyor.  Bunların yanı sıra belli bir miktarın üzerinde tüm RAL renklerinde, özel renk ve ölçülerde imal edilmesi mümkün.

Kompozit Panel Nedir

Granit ve ahşap deseni gibi özel seçenekler de bulunuyor. Alüminyum Kompozit Panelleri’nin uygulamalarında renk kartelasında yer alan temel renkler standart olarak mevcut. Bunların yanı sıra belli bir miktarın üzerinde tüm RAL renklerinde, özel renk ve ölçülerde imal edilmesi mümkün. Granit ve ahşap deseni gibi özel seçenekler de bulunuyor.  Bunların yanı sıra belli bir miktarın üzerinde tüm RAL renklerinde, özel renk ve ölçülerde imal edilmesi mümkün. Granit ve ahşap deseni gibi özel seçenekler de bulunuyor. Alüminyum Kompozit Panelleri’nin uygulamalarında renk kartelasında yer alan temel renkler standart olarak mevcut. Bunların yanı sıra belli bir miktarın üzerinde tüm RAL renklerinde, özel renk ve ölçülerde imal edilmesi mümkün. Granit ve ahşap deseni gibi özel seçenekler de bulunuyor.  Bunların yanı sıra belli bir miktarın üzerinde tüm RAL renklerinde, özel renk ve ölçülerde imal edilmesi mümkün. Granit ve ahşap deseni gibi özel seçenekler de bulunuyor.